NASTOP UČENK NA ODPRTJU FOTOGRAFSKE RAZSTAVE

V četertek, 11. 4.2024, sta flavtistki Zoja Cerar Kambič in Ela Verhovc (mentorica: prof. Andreja Marčun Kompan) ob spremljavi prof. Mirana Juvana nastopili na odprtju fotografske razstave častne občanke in občanov občine Domžale.

Več o dogodku si lahko preberete tukaj: https://domzalec.si/kultura/razstave/v-cast-nam-je-predstaviti-castne-obcanko-in-obcane/

9. REVIJA PIHALNIH ORKESTROV

Mladinski pihalni orkester Glasbene šole Domžale pod vodstvom učitelja in dirigenta Damjana Tomažina se je v petek, 12. aprila 2024, zelo uspešno predstavil na 9. reviji pihalnih orkestrov glasbenih šol Slovenije v Šentjurju pri Celju.

V prekrasni dvorani Ipavčevega kulturnega centra so zaigrali tri skladbe: Ultimatum, Encanto (obe skladatelja Roberta W. Smitha) in Prelude & Pursuit skladatelja M. Sweeneya.

Strokovna ocenjevalka, gospa Andreja Šolar, je bila navdušena nad slišanim in nam je zaželela uspeh na tekmovanju slovenskih mladinskih godb, ki bo v soboto, 20. aprila, v Velenju.

Zapisal: Damjan Tomažin