SPREJEMNI PREIZKUSI ZA ŠOLSKO LETO 2017/18

Sprejemni preizkusi glasbenih sposobnosti za vpis bodo na Glasbeni šoli Domžale letos potekali:

• v petek, 26. maja 2017, od 16. ure dalje (oddelek Domžale)
  • v soboto, 27. maja 2017, od 9. ure dalje (oddelki: Domžale, Mengeš, Brdo)

Letos se je za sprejemne preizkuse potrebno predhodno prijaviti. To lahko storite med 3. in 24. majem 2017:

Po internetu:

Ali osebno:

• vsak delavnik med 10. in 12. uro v tajništvu šole.

Po predprijavi boste v roku dveh delovnih dni po e-pošti (ali prek telefonskega klica, če e-pošte nimate ali ne želite uporabljati) prejeli natančna navodila z uro in lokacijo sprejemnega izpita.

Predprijavo smo uvedli, da se izognemo gneči na naših hodnikih na dan sprejemnih preizkusov. Za vse bo veliko lažje, če bodo otroci manj čakali in bodo na preizkusu spočiti in dobre volje.

Za vpis v glasbeno pripravnico (2011) in predšolsko glasbeno vzgojo (2012) sprejemni preizkus NI POTREBEN. Otroke vpisujemo 1. in 2. junija 2017 od 8. -15. ure v tajništvu šole. Vpisujemo do zapolnitve prostih mest.